Mateřská škola a základní škola při Dětské léčebně Křetín 12, příspěvková organizace

Hlavní stránka » Základní škola » Grantové programy

Grantové programy

Grantový program O2 Chytrá škola

O2 Chytrá škola

V průběhu září jsme se od zřizovatele dozvěděli o možnosti zapojit se do grantového programu O2 Chytrá škola, který vyhlásila Nadace O2 15. září 2021.

Po online setkání pro žadatele o grant, nás program zaujal a rozhodli jsme se, že se do grantového programu zapojíme.

Jako hlavní cíl našeho projektu jsme si zvolili seznámení pedagogů a žáků s technologií 3D tisku prostřednictvím přednášek a workshopů.

Po vyplnění žádosti, která podle pokynů musela být odeslána do 18. listopadu 2021, jsme čekali na formální kontrolu a posouzení odbornou komisí. Ta se sešla v pondělí 15. 11. 2021. O výsledku jsme byli informováni v pátek 19. listopadu 2021. Rozhodnutí bylo pro nás potěšující, stálo v něm, že náš projekt bude podpořen v požadované výši.

Program bude realizován od ledna do prosince 2022, po proškolení a vyzkoušení tvorby v rámci workshopů budou moci pedagogové již samostatně využívat 3D technologie pro zkvalitnění výuky, a to i po skončení tohoto projektu.