Mateřská škola a základní škola při Dětské léčebně Křetín 12, příspěvková organizace

ČARODĚJNICKÝ REJ

V pátek 30. 4. 2021 se na terase naší MŠ a v jejím okolí konala akce s názvem Čarodějnický rej. Pro děti a jejich rodiče byla připravena trasa s úkoly, které by měla zvládnout každá poctivá čarodějnice nebo čaroděj.

Děti společnými silami uvařily šumivý lektvar, odhodlaně se pustily do tajemných plechovek u pavučiny, vesele létaly na koštěti i skákaly v pytli. S velkou vervou prohazovaly utkanou síť míčky. Nezalekly se ani překážkové dráhy, přeskoků a prolézání. S přesnou muškou hodily kroužek do cíle.

Všechny čarodějnice, které jednotlivé úkoly úspěšně zvládly, dostaly vyznamenání, jež je opravňuje k užívání čar a kouzel, vaření lektvarů a létání na koštěti – Řád Čarodějnice.

Na celkovou atmosféru našeho dopoledne ve školce se můžete podívat na následujících fotografiích.